WOMET Skup i Sprzedaż

Surowców Wtórnych

Działamy na rynku od 2006 roku. Siedziba naszej firmy znajduje się w miejscowości Świętochłowice a dokładnie na pograniczu dzielnicy miasta Chropaczów, przy ulicy Sztygarskiej 27.

Łatwo Nas zlokalizować – znajdujemy się zaraz obok wysokiego pokopalnianego komina. Podstawowym przedmiotem naszej działalności jest skup złomu w różnej postaci, posiadamy duży teren skupu o powierzchni ponad 3300 m2. Dodatkowo posiadamy także elektroniczną wagę najazdową, a także własne kontenery, maszyny do załadunku i rozładunku, samochody ciężarowe typu hakowiec oraz ciągnik siodłowy z naczepą.

Nasza oferta w tym różni się od innych skupów złomu, że możemy zaoferować Państwu także rozbiórki oraz wyburzenia wszelkiego rodzaju budynków. Dzięki współpracy z wieloma firmami wyburzeniowymi, oferujemy swoje usługi na terenie całego kraju.

Zapewniamy terminowość oraz wysoką jakość naszych usług. Podczas wszystkich lat działalności nasza firma zrealizowała szereg usług, zlecanych przez klientów. Jesteśmy przedsiębiorstwem solidnym i rzetelnym.

Bazując na naszym bogatym doświadczeniu, zachęcamy do korzystania z naszych usług na terenie Śląska jak i również całej Polski.

Skup złomu i surowców wtórnych

Naszym klientom gwarantujemy

uczciwą klasyfikację złomu

Serdecznie zapraszamy!

W przypadku dużych dostaw istnieje

możliwość negocjacji cen!